Klasy II w tym semestrze jako cel swojej wycieczki wybrały Kraków. Wyjazd ten był bogatą lekcją krakowskiej historii, poznawanej z przewodnikiem podczas zwiedzania podziemi Krakowa. Mieliśmy możliwość dotknąć i zobaczyć średniowieczne miasto. Oczywiście wychowawcy nie zapomnieli o rozwoju fizycznym naszej młodzieży.

Uczniowie mogli wypoczywać czynnie w parku Wodnym w Krakowie gdzie szaleństwom nie było końca.  Klasy II skorzystały z wszystkich udostępnionych tam atrakcji począwszy od kąpieli w basenie a na szalonych zajazdach na zjeżdżalniach skończywszy. Głodni po całodziennych wojażach posililiśmy się przed droga powrotną. Wycieczka ta była udana, pełna pozytywnych wrażeń i szkoda, że tak szybko dobiegła końca.