Grudzień to czas, w których czujemy zbliżające się święta. Chcemy wtedy dzielić się dobrem jakie mamy w sobie.  Nasze uczennice postanowiły sprawić przyjemność najmłodszym czyli uczniom oddziału przedszkolnego mieszczącego się przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi im. Mikołaja Kopernika w Chełmcu i we wtorek 3 grudnia z okazji zbliżających się mikołajek urządziły spotkanie czytelnicze. Dzieci bardzo chętnie zaangażowały się w czytanie bajek i żywo na nie reagowały. Na koniec spotkania otrzymały pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek żeby mogły używać ich w domu podczas czytania bajek z rodzicami. W ramach podziękowań za tak aktywne słuchanie  nasze uczennice poczęstowały dzieci mandarynkami. Dziękujemy za mile spędzony czas!