Poniżej zamieszczamy harmonogram kursu obsługi kelnersko-barmańskiej:

 

Część I teoretyczna odbędzie się 3.11.2015 r. (wtorek), w godzinach 8:00 – 13:00 w siedzibie OHP w Nowym Sączu, ul. Rejtana 18.

Część II teoretyczna odbędzie się 12.11.2015 r. (czwartek), w godzinach 13:00 – 17:00 w siedzibie OHP  w Nowym Sączu, ul. Rejtana 18. Po części teoretycznej uczniowie udadzą się do Restauracji BOHEMA w Nowym Sączu.

 

Część praktyczna (35 godzin) będzie odbywać się w Restauracji BOHEMA w Nowym Sączu w soboty i niedziele (uczniowie ustalają harmonogram indywidualnie).

Na część praktyczną uczniowie zobowiązani są przynieść książeczkę sanepidowską oraz być odpowiednio ubrani (chłopcy – eleganckie spodnie i buty, biała koszula; dziewczyny – eleganckie spodnie lub spódnica, biała bluzka, eleganckie i wygodne buty).

Kurs zakończy się wyjazdem szkoleniowym do Krakowa.