Pan Dyrektor Stanisław Mróz uroczyście rozstrzygnął konkurs „Pokaż, co potrafisz” i wręczył nagrody uczniom, którzy wzięli w nim udział. W tym roku, mimo pandemii, swoje prace przygotowało 10 uczniów. Wykazaliście się kreatywnością i żadna z prac się nie powtórzyła, więc wyłonienie trzech najlepszych było niełatwym  wyzwaniem dla jury konkursu. Ostatecznie zdecydowano, że:

– pierwsze miejsce zajmuje Michał Kotlarz, uczeń klasy 1a za wykonanie makiety domku jednorodzinnego

– drugie miejsce Sebastian Błaszczyk, uczeń klasy IIIc za własnoręczne skonstruowanie lampy

– trzecie miejsce na podium powędrowało do Mateusza Motyki, ucznia klasy Ia za wykonanie makiety domku

W konkursie zostały również wyróżnione następujące osoby:

– Julia Bogaczyk – za przygotowanie ciasta „Królowa Śniegu
– Jan Matiaszek – za przygotowanie klusek

– Paweł Skoczeń – za przygotowanie rolady z boczku

– Danuta Król – za uczesanie fryzury wieczorowej na główce fryzjerskiej

– Julia Rachwalik – za przygotowanie papryk faszerowanych

– Mariola Kumor – za farbowanie włosów ich obcięcie oraz wykonanie sombre

– Agnieszka Kos – za obcięcie i wymodelowanie fryzury damskiej

Mieliście możliwość sami wybrać sobie nagrody, więc mamy nadzieję że są dokładnie takie jakie chcieliście i że będziecie je używać z radością.

Serdecznie dziękujemy Wam za udział i zaangażowanie w konkurs i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, którą planujemy na przyszły rok szkolny.