Kolejny rok szkolny za nami, kolejne piękne doświadczenia i wspomnienia zostaną z nami na długo. Kończymy bezpowrotnie pewien etap w życiu szkoły wypuszczając w dorosłe życie pięć klas absolwentów. Dzięki temu, że wybraliście naszą szkołę mogliśmy patrzeć jak przez trzy lata zmieniacie się i stajecie dorosłymi ludźmi.   Mamy nadzieję, że czas spędzony w Praktyku będziecie miło wspominać. Podczas uroczystej akademii pożegnaliście się z nauczycielami, kolegami i koleżankami z młodszych klas. Pan Dyrektor Stanisław Mróz dziękował uczniom klas pierwszych, drugich i trzecich za zaangażowanie, pracę i trud edukacji jakim wykazaliście się podczas całego roku szkolnego. Nie zapomniał również, Was docenić wręczając nagrody za wyniki w nauce, 100% frekwencji, same piątki z turnusu dokształcania teoretycznego zawodowego oraz zawody sportowe. Magdalena Koszut, uczennica klasy 1b rozpoczęła wakacje z nowym laptopem, ponieważ osiągnęła najwyższą średnią w szkole. Wychowawcy rozdali Wam świadectwa i zaczęliście w pełni zasłużone wakacje.  Nie na wszystkich świadectwach udało się Wam uzyskać same piątki, ale możemy śmiało wystawić wam piątkę z człowieczeństwa, koleżeństwa, otwartości i dobroci. Mamy nadzieję, że wypoczniecie i wrócicie do szkoły we wrześniu z pełną sił i głową wypełniona nowymi pomysłami.