W październiku stawiamy na profilaktykę. Z miłą chęcią gościliśmy w naszej szkole Panią Katarzynę Kamińską – dietetyka pracującego w firmie Natur House. W środę 12 października nasz gość przeprowadził naszym uczniom ciekawą prelekcję na temat zdrowego żywienia, zaburzeń odżywiania jak anoreksja i bulimia, szkodliwości napojów energetycznych. Na koniec dowiedzieliśmy się dlaczego diety niskokaloryczne nie są zdrowe i nie powinno się ich stosować. Było nam bardzo miło gościć Panią Katarzynę i chcemy podziękować jej z całego serca za ogrom wiedzy przekazany nam w przystępny sposób. Myślę, że tematy jakie poruszyliśmy są ważne i tak naprawdę każdy z nas ma coś co mógłby ulepszyć w swojej diecie, by żyć zdrowiej, jeść lepiej o czuć się dobrze.

.