W piątek 23 czerwca zakończyliśmy 12. rok szkolny w naszej szkole i rozpoczęliśmy wakacje.

Uczniowie klas III z łezką w oku żegnali się z murami szkoły. W ramach uroczystego zakończenia roku przygotowali akademię, podczas której podziękowali Panu Dyrektorowi oraz nauczycielom uczącym za trud i pracę jaką włożyli podczas trzyletniego okresu nauczania. Podsumowanie kariery szkolnej uczniów klas III to również okazja do wspomnień-które tworzyli wraz z nami przez cały okres nauki. Uczniowie przygotowali prezentację multimedialną, w której umieścili najzabawniejsze zdarzenia jakie przeżyli w murach szkoły. Trzeba przyznać, że z łezką w oku ale i dumą patrzyliśmy jak przez ten czas wydorośleliście. Dziękujemy Wam za piękne wspomnienia i mamy nadzieję, że resztę życia przejdziecie z takim uśmiechem, werwą i sympatią jaką wykazywaliście się w szkole!

Dyrektor Szkoły rozdał nagrody oraz dyplomy wyróżniającym się uczniom. W tym roku laptop za najlepszą średnią w szkole powędrował do ucznia klasy 1b Kacpra Zygmunta. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy ukończyli rok szkolny i otrzymali promocję do następnej klasy. Do zobaczenia we wrześniu!