Tradycją wśród naszych uczniów stało się już odwiedzanie podopiecznych zamieszkujących Dom Pomocy Społecznej w Klęczanach, gdzie idziemy wraz z kolędą oraz własnoręcznie wykonanymi kartkami świątecznymi dla każdego mieszkańca. Chcemy w ten sposób podarować naszą dobroć i wnieść odrobinę radości i ciepła w ten zimowy dzień. Bardzo miło jest nam widzieć zadowolenie na twarzach naszej publiczności oraz słyszeć jak śpiewają razem z nami kolędy. Czas przedświąteczny powinien nieść ze sobą radość, zrozumienie i wnosić chęć dzielenia się tym co mamy z innymi ludźmi. Bardzo dziękuję uczniom i uczennicom klas I i II za zaangażowanie i wielkie serduch jakie okazaliście! Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się nam kolejny raz zorganizować takie spotkanie.