Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który przypada na dzień 10 października, w dniach od 9 do 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Zdrowia Psychicznego podczas którego podejmowaliśmy temat tegorocznej edycji „Zdrowie psychiczne jest powszechnym prawem człowieka” na godzinach wychowawczych. Nasza szkoła przystąpiła również do programu profilaktycznego „Godzina dla MŁODYCH GŁÓW”, w ramach którego wybrane klasy wezmą udział w szkoleniu na temat nazywania i wyznaczania granic. Na grafikach poniżej znajdziecie ważne informacje na temat tego o co dbać w kontekście zaopiekowania swoich emocji. Warto wejść również na stronę internetową https://mlodeglowy.pl/kompendium/jestem-mloda-osoba/  gdzie treści posegregoewane są według tematów, które mogą was zainteresować. Jeśli macie problem, z którym trudno wam sobie poradzić, warto prosić o pomoc. Jeśli czujecie, że nie możecie podzielić się tym problemem w domu, to warto zwrócić się do nauczyciela, któremu ufacie lub pedagoga szkolnego.