Każdego roku nasi uczniowie stają po dwóch stronach boiska by zmierzyć swoje siły i umiejętności w walce z przeciwnikiem w rozgrywkach piłki nożnej na orliku. W tym roku klasa 1a wygrała mecz z klasą 2b 2:1. Nie udało się rozegrać natomiast z klasami trzecimi, ponieważ nie udało się im zebrać składu meczowego. W efekcie czego reprezentacja klasy 1a reprezentowała naszą szkołę w meczu finałowym z reprezentacją Praktyka z Wielogłow.  Nasi uczniowie wygrali mecz finałowy 4:2! Serdecznie Wam gratulujemy umiejętności, hartu ducha i postawy! Na uznanie zasługują również nasi kibice szczególnie ci z klasy 1b, którzy dopingowali „naszych” przez cały mecz i z duma reprezentowali flagi specjalnie przygotowane na te okazję!