„Per aspera ad astra”( łac. „Przez trud do gwiazd”) takie hasło przewodnie wypisała młodzież klas trzecich podczas ich pożegnalnego wystąpienia z okazji uroczystego zakończenia roku szkolnego. Dla nas wszystkich zakończony rok szkolny był w jakiś sposób trudny, a napewno inny od tych lat edukacji kiedy nie było pandemii. Pan Dyrektor pożegnał absolwentów i podziękował wszystkim za rok wspólnej pracy. Po wystąpieniu klas trzecich nastąpiło uroczyste wręczenie nagród za wyniki w nauce, udział w konkursach oraz bardzo dobre wyniki osiągnięte przez Uczniów podczas turnusu dokształcania teoretycznego zawodowego. W tym roku tytuł NAJLEPSZEGO UCZNIA „PRAKTYKA” powędrował w ręce Mariusza Żywczaka, który wypracował najwyższą średnią w szkole (5,09) za co odebrał z rąk Pana Dyrektora laptop. Po odebraniu świadectw rozpoczęliście długo oczekiwane wakacje. Życzymy Wam, aby były one udane, bezpieczne i żebyście nabrali pełni sił na następny rok szkolny.