Kolejnym sposobem na uczczenie Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości było czytanie poezji patriotycznej na lekcjach języka polskiego. Przez cały listopad każda klasa brała na warsztat wybrany wiersz patriotyczny, chętni prezentowali się na forum klasy. Każda klasa została nagrodzona przez Pana Dyrektora słodkościami, a uczniowie, którzy wykazali się dodatkowymi umiejętnościami zostali nagrodzeni koszulkami patriotycznymi. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszej akcji, nauczycielom języka polskiego oraz ich uczniom, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „CZYTANIE POEZJI PATRIOTYCZNEJ”

KLASA I A Patryk Kosecki, Natalia Jarczok

KLASA I B Krystian Jurkowski, Sebastian Matuszny, Adrian Wnękowicz

KLASA I C Natalia Salamon, Krystian Zieliński

KLASA II A Ewa Brdej

KLASA II B Dawid Gawlik, Kacper Mordarski, Natalia Jawor

KLASA II C Kacper Małek, Maciej Pasiut

KLASA III A Karolina Skraba, Dariusz Zubel

KLASA III B Bartłomiej Szabla, Szymon Plata

KLASA III C Patryk Leśniak