W środę 19 czerwca świętowaliśmy Dziesięciolecie Szkoły „Praktyk”. Uroczystość odbyła się na ekspozycji firmy Wiśniowski. Galę poprowadzili uczniowie klasy III a Konrad Gawlas i Bernadeta Stancelewicz. Rozpoczęliśmy od prezentacji firmy Wiśniowski, którą zaprezentował Grzegorz Koc. Później Dyrektor Szkoły Stanisław Mróz opowiedział jak nasza szkoła rozwijała się przez 10 lat. Uczniowie klas trzecich przedstawili program artystyczny, prezentując swoje umiejętności aktorskie i wokalne. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski, władze Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu Prezes Tadeusz Szewczyk oraz Dyrektor Izby pani Beata Rzepiela, przedstawiciele Środowiskowego Hufca Pracy w Nowym Sączu, a także przedstawiciel Małopolskiego Kuratorium Oświaty, która odczytała list gratulacyjny. Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni goście (nauczyciele oraz przedstawiciele placówek oświatowych) zostali zaproszeni na bankiet przygotowany przez catering firmy Wiśniowski.

To była wspaniała uroczystość, pełna śmiechu i wzruszeń.