Próbny egzamin praktyczny w zawodzie sprzedawca odbędzie się 20 maja w Zespole Szkół Nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu, ul. Podhalańska 38, o godzinie 9:00.

Część teoretyczna egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie kucharz i sprzedawca odbędzie się 22 czerwca (poniedziałek) o godzinie 10:00 w Branżowej Szkole I stopnia PRAKTYK w Wielogłowach.

Część praktyczna egzaminu w zawodzie kucharz odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu, ul. Daszyńskiego 15 w dniu 29 maja (piątek) w dwóch turach: o 8:00 i o 12:00 (informaje o przynależności do poszczególnej grupy można znaleźć w sekretariacie szkoły).

Część praktyczna egzaminu w zawodzie sprzedawca odbędzie się w Zespole Szkół Nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu, ul. Podhalańska 38 w dniu 30 czerwca (wtorek) o godzinie 8:00.

Na część praktyczną egzaminu należy zabrać ze sobą dowód osobisty, ubranie i obuwie robocze, zaświadczenie od pracodawcy o odbyciu szkolenia BHP, książeczkę sanepidowską, oraz pogodny nastrój.