Każdy z nas słyszał o wielkim Polaku jakim był Jan Paweł II ale czy znamy jego życie i pontyfikat? W Praktyku nasi śmiałkowie zmierzyli się z testem dotyczącym osoby oraz życia Karola Wojtyły. Konkurs dotyczący życia i pontyfikatu Jana Pawła II był organizowany w formie testu wiedzy z tego zakresu dla wszystkich chętnych w terminie od 15 do 30 października. Odbył się z okazji rocznicy wyboru Jana Pawła II na papieża. W środę 14 listopada konkurs został rozstrzygnięty. Zwycięzcy zostali nagrodzeni.

Klasy pierwsze:

I miejsce Patryk Kosecki z klasy 1a

II miejsce Marcin Lech z klasy 1a

III miejsce Sebastian Świderski z klasy 1c

Klasy drugie:

I miejsce Ewa Brdej z klasy 2a

II miejsce Łukasz Jurczak z klasy 2a

III miejsce Joanna Wójs z klasy 2a i Karolina Bodziony z klasy 2c

Brawo dla was!