„Co by się musiało wydarzyć, żebyś wstając rano wiedział, że naprawdę żyjesz?” (DJ DUGI) Tymi, słowami Arkadio podczas spotkania profilaktycznego w środę 5 grudnia skłonił do refleksji młodzież klas pierwszych oraz drugich. Na swoim przykładzie pokazał młodzieży jak to jest być uzależnionym, żyć bez Boga i mieć masę kłopotów w życiu. Raper opowiedział swoją drogę i zmianę swojego życia aż do miejsca, w którym jest obecnie w którym jest szczęśliwy.  Ważne jest aby pracować nad sobą, wierzyć w siebie  i spełniając swoje marzenia rozwijać swoje mocne strony aby żyć szczęśliwie. Sam Arkadio poprzez swoje życie, swój przykład pokazuje, że warto sięgać po coś co wydaje nam się nieosiągalne więc jeśli czegoś bardzo chcemy, mamy do czegoś talent to wytrwałością i ciężką praca uda się nam to osiągnąć. Myślę, że to spotkanie skłoniło naszych uczniów do przemyśleń dotyczących szkodliwości uzależnień, wartości pracy i samorealizacji.