fot.2

 

Pięćdziesięciu ośmiu uczniów klas III z Wielogłów i z Chełmca podeszło do egzaminu spawania MAG 135, a siedmiu z nich (uczący się w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych) dodatkowo do egzaminu gazowego spawania blach 311.

 

 

 Wszyscy uczniowie klas III mieli możliwość uczestniczenia w kursie spawania metodą MAG 135 za darmo, uczniowie uczący się w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych dodatkowo w kursie gazowego spawania blach 311. Kurs został zorganizowany przy współpracy głównego partnera szkoły firmy Wiśniowski. To tam, od stycznia do marca, odbywały się zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne.

Ci, którzy zdecydowali się skorzystać z tej szansy, po dwóch miesiącach cieżkiej pracy podeszli do egzaminu w środę 26 marca teoretycznego, a w czwartek 27 marca praktycznego.

Wszystkim świeżo upieczonem spawaczom serdecznie gratulujemy.

{phocagallery view=category|categoryid=55}