Piątek 2 września 2022 roku jest dniem wolnym od praktycznej nauki zawodu w Firmie Wiśniowski.

W poniedziałek 5 września godz. 7.00 uczniowie klasy trzeciej zgłaszają się na nową ekspozycję EXPO, wchodzą normalnie przez bramę główną, zabierają swoje rzeczy z szafek (nie przebierają się), bo zostaną przypisani do nowych działów i dopiero po przypisaniu do nowego działu przebiorą się na nowej szatni. 

W środę 7 września godz. 7.00 uczniowie klasy drugiej zgłaszają się na nową ekspozycję EXPO, wchodzą normalnie przez bramę główną, zabierają swoje rzeczy z szafek (nie przebierają się), bo zostaną przypisani do nowych działów i dopiero po przypisaniu do nowego działu przebiorą się na nowej szatni. 

W czwartek 8 września godz. 7.00 uczniowie klasy pierwszej zgłaszają się na recepcję, tam będzie czekać na nich pani Anita Sacha z kadr. W pierwszy dzień uczniowie klasy pierwszej zapewniają sobie drugie śniadanie we własnym zakresie, w kolejnych dniach będą mogli korzystać ze stołówki.