Uczniowie PRAKTYKA wzięli udział w kolejnej edycji konkursu „Pokaż, co potrafisz”. W tym roku poziom prac był bardzo wyrównany. Jury konkursu postanowiło nie przyznawać miejsc natomiast wręczyć dwa wyróżnienia. Pierwsze wyróżnienie powędrowało do Natalii Dary uczennicy klasy IIb za wykonanie tortu ozdobionego samodzielnie przygotowanymi różami. Drugie wyróżnienie otrzymała Kinga Lorek z klasy IIb za wykonanie pysznego tortu. Pozostałymi nagrodzonymi byli:

-Beata Węgrzyn klasa IIb – tort
-Natalia Gadzina klasa IIa – udka faszerowane
-Anna Kmiecik klasa IIa – gołąbki
-Kamila Fryzowicz klasa IIc – fryzura
-Katarzyna Smoroń klasa IIa – fryzura
-Daria Fryzowicz klasa IIc – sałatka
-Iwona Maciuszek klasa Ic – fryzura
-Sebastian Gadzina klasa Ib – wyroby masarskie
-Karolina Bodziony klasa Ic – fryzura
-Iwona Rola klasa Ia – fryzura
-Natalia Węgrzyn klasa Ib – babeczki

Bardzo serdecznie wam gratulujmy i mamy nadzieje że nagrody, które otrzymaliście są takie jak sobie wybraliście!