Znowu pokazaliście, że uczniowie PRAKTYKA mają fach w rękach! Prac konkursowych było aż 23! Jury miało w czym wybierać bo zaskoczyliście nas bramami, fryzurami, różnymi potrawami, tortami i ciastami! A oto zajęte przez was miejsca:

I – Leśniak Piotr
II – Tokarczyk Piotr
II – Szczurek Maksymilian
III – Serafin Patryk
IV – Janczak Ewelina
V – Błaszczyk Anna

Wyróżnienie – Bruss Daniel
Wyróżnienie – Leśniara Artur
Wyróżnienie – Janór Paulina
Wyróżnienie – Brdej Anna
Wyróżnienie – Wicher Natalia

Nagroda za udział: Nosal Bartłomiej, Lorek Sabina, Tobiasz Anna, Janór Dominika, Dara Agnieszka, Opiela Karolina, Wygońska Beata, Kolska Angelika, Plewa Rozalia, Gruszczyńska Anna, Mróz Szymon, Zaryczny Marzena.

Mamy nadzieję, że nagrody, które otrzymaliście się wam podobają. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!