Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów do wzięcia udziału w naszym szkolnym konkursie „Pokaż, co potrafisz”.

Zapoznajcie się z regulaminem i do dzieła! Pamiętajcie, że nagrody wybieracie sami!

REGULAMIN 8 EDYCJI KONKURSU „POKAŻ, CO POTRAFISZ”

1. Wykonaj pracę związaną z Twoim zawodem(fryzurę, wypiek, danie, klucz, bramę, cokolwiek tylko wpadnie Ci do głowy, a jest związane z wykonywanym przez Ciebie zawodem lub zawodem pokrewnym). Ważna informacja dla fryzjerów:od stycznia w szkole będą dostępne główki, na których będziecie mogli zrobić konkursowe fryzury.
  2. Pracę możesz wykonać sam lub grupie maksymalnie trzyosobowej.
  3. Liczy się oryginalny pomysł i staranność wykonania pracy.
  4. Trzy najlepsze prace zostaną wyróżnione, a ich autorzy nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami.
  5. Jeśli uczestników będzie ponad dwudziestu wyróżnionych zostanie pięć najlepszych prac.
  6. ATRAKCYJNE NAGRODY, które wybieracie sami. Podczas poprzednich edycji uczestnicy konkursu wygrali: pas ciesielski, zestaw kluczy NEO, wiertarko-wkrętarki z latarkami, klucze pneumatyczne Stanley, bezprzewodowe słuchawki i głośniki JBL.
  7. Pozostałym uczestnikom zostaną wręczone symboliczne upominki.
  8. Konkurs trwa od 3 grudnia 2018 roku do 28 lutego 2019 roku.
  9. Do pracy należy dołączyć metryczkę: imię i nazwisko autora/autorów, klasę oraz krótki opis pracy (metryczka będzie dostępna w sekretariacie).
  10. 10.Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w marcu 2019 roku, w okolicach Pierwszego Dnia Wiosny.