Szósta edycja konkursu „Pokaż, co potrafisz”  już za nami! Poziom prac był niezwykle wysoki dlatego Szanowne Jury nie mogło wyłonić zwycięzcy, więc zdecydowało się wyłonić ich aż dwóch: Sebastiana Błaszczyka, ucznia klasy 1c, który samodzielnie złożył podświetlany komputer oraz Jakuba Peciaka, który własnoręcznie skonstruował jeżdżącego gokarta! Miejsce trzecie w tym roku przypadło Mateuszowi Wiktorowi, który wykonał zegar wraz z logiem szkoły oraz Dawidowi Ligarskiemu, który piłą wyrzeźbił orła.

Pozostali uczestnicy:

-Martyna  Szołdrowska kl Ia (fryzura wieczorowa)

-Katarzyna Smoroń kl. IIIa (fryzura wieczorowa

-Barbara Matiaszek kl. Ic (zestaw obiadowy: szarlotka, mięso oraz słatka)

-Iwona Maciuszek kl IIc (fryzura wieczorowa)

-Sabina Matiaszek kl Ic (gołąbki i pieczeń rzymska)

-Iwona Rola kl IIa (fryzura wieczorowa)

-Michał Tabaszewski kl. IIIa (tort)

-Kazimierz Koszut kl Ia (napis z żarówką)

-Karolina Bodziony kl. IIc (fryzura wieczorowa)

-Natalia Gadzina kl IIIa (roladki z boczkiem)

-Karolina Fedko kl IIa (muffinki)

-Anna Kmiecik kl. IIIa (leczo)

Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym wyróżnionym uczniom waszych umiejętności! W galerii możecie zobaczyć wasze piękne prace!