We wtorek 24 października klasy trzecie udały się na wycieczkę na Termy Chochołowskie. Nasza młodzież miała możliwość korzystać ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Kąpiele w wodach termalnych to znakomity relaks dla całego organizmu. Wody termalne są wysoko zmineralizowane oraz krystalicznie czyste. Zawierają biopierwiastki  takie jak: wapń, żelazo,  magnez krzem, sód , lit, potas oraz selen. Celem wyjazdu było ukazanie uczniom innej, atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu. Celem było również kształtowanie nawyków prozdrowotnych, zgłębianie wiedzy o technikach pływania, kształtowanie właściwych zachowań w miejscach publicznych oraz większa integracja grupy szkolnej. Po zrelaksowaniu się na termach nadszedł czas oczywiście na obiad. Po obiedzie w drodze powrotnej podziwialiśmy zamek w Niedzicy oraz zaporę w Niedzicy.

Zapraszamy do galerii