Jak co roku wielka rodzina PRAKTYKA zasiada do stołu nakrytego białym obrusem, by przy dźwiękach „Cichej nocy” razem połamać się opłatkiem. Tegoroczne spotkanie zorganizowały wychowawczynie i uczniowie klas I, które uświetnił występ naszej młodzieży. Mimo zimnego, grudniowego popołudnia atmosfera panująca na sali gimnastycznej była ciepła i rodzinna. Gościliśmy Pana Bernarda Stawiarskiego – Wójta Gminy Chełmiec, Właścicieli Szkoły -Tadeusza Wiśniowskiego oraz Stanisława Mroza, koordynatora praktycznej nauki zawodu w firmie WIŚNIOWSKI – Pawła Burka, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Chełmcu Krzysztofa Gronia oraz nauczycieli pracujących w PRAKTYKU. Mamy nadzieje, że życzenia: zdrowia i wszelkiej pomyślności z okazji Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku złożone przez Dyrektora Mariusza Filipa na ręce naszych uczniów zostaną przekazane waszym rodzinom, jak również że się spełnią. Wesołych Świąt!