Uczniowie PRAKTYKA postanowili się rozerwać i zrelaksować się w basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej. 22. kwietnia  o godzinie siódmej rano wyruszyliśmy na podbój  gorących źródeł.

Uczniowie klas 2a oraz 2b podziwiali znad parującej wody pięknie oświetlone wiosennym słońcem Tatry. Widok był niesamowity i zapierał dech w piersiach.  Szaleliśmy na zjeżdżalniach,  oblegaliśmy jacuzzi i wylegiwaliśmy się na leżakach. W pełni rozluźnieni wyruszyliśmy w dalszą podróż by podziwiać uroki Czerwonego Klasztoru na Słowacji.  Pełni werwy  i zapału postanowiliśmy  przemaszerować pieszo ponad 10 kilometrów do Krościenka.  Pogoda dopisywała,  humory również, więc maszerowało się nam dobrze podziwiając  widoki.  Zmęczeni, zadowoleni, jednakże głodni jak wilki zatrzymaliśmy się w Karczmie u Walusia na pyszny obiad. Tym akcentem  nasza podróż niestety dobiegła końca… Na zdjęciach utrwaliliśmy nasze wojaże i będziemy je mile wspominać.