3 listopada 2015r w Marcinkowicach odbył się XXIII Bieg Legionisty. Na boisku LKS Zamczysko nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej szkoły. Są to cykliczne zawody upamiętniające Legionistów walczących w 1914 r. w Bitwie pod Marcinkowicami. Bardzo się cieszymy, że chcecie popularyzować sport jako aktywną formę spędzania wolnego czasu, lubicie dobrą zabawę oraz poprzez udział w zawodach sportowych powodujecie, że pamięć oraz poświęcenie Marcinkowickich Legionistów pozostaje wiecznie żywa.

Udział w zawodach wzięli:

 • Janus Krystian (IB)
 • Uryga Dominik (IB)
 • Stefański Sylwester (IA)
 • Oleś Jakub (IIA)
 • Kornaś Krzysztof (IIA)
 • Szczecina Jakub (IIA)
 • Brotoń Andrzej) (IIA)
 • Uryga Dawid (IIA)
 • Koszut Łukasz (IIA)
 • Wicher Natalia (IIA)
 • Janór Paulina (II A)
 • Tobiasz Paulina (IIA)
 • Leśniak Piotr (IIIB)
 • Samek Hubert (IIIB)
 • Głuc Robert (IIIB)

Serdecznie wszystkim wam gratulujemy!