Skończył się kolejny rok szkolny w Praktyku. Bardzo się cieszymy, że nasza wzajemna współpraca z wami drodzy uczniowie tak dobrze się układała. Koniec roku to czas podsumowań więc gratulujemy wam serdecznie świadectw z czerwonymi paskami, zwycięstw w konkursach, zawodach sportowych oraz 100% frekwencji. Zasłużonych wynagrodziliśmy nagrodami.

Anna Mróz za najwyższą średnią otrzymała laptop, natomiast dwie kolejne pod względem średniej osoby, czyli Mariola Czech i Ewelina Wójs otrzymały tablety. Za kolejne świadectwa z czerwonym paskiem Robert Głuc, Damian Konstanty, Piotr Leśniak, Monika Lachor oraz Natalia Kucia otrzymali głośniki lub słuchawki. Gratulujemy wszystkim, życzymy udanych wakacji!!!