Nadszedł czas podsumowań, ponieważ kończymy kolejny rok wspólnej nauki. Był to czas, w którym wiele się wydarzyło, gdyż oprócz czasu poświęconego na naukę zdążyliśmy znaleźć czas na odbycie wycieczek szkolnych, zorganizowanie konkursów oraz zawodów sportowych. W tym roku nagrody za waszą pracę były jeszcze bardziej atrakcyjne, gdyż nagrodę w postaci laptopa otrzymały Anna Brdej oraz Dominika Janór… ponieważ uzyskały jednakową i przy okazji najwyższą średnią w szkole.

Tablety za świadectwo z czerwonym paskiem uzyskali: Krzysztof Kornaś, Uryga Dawid, Natalia Wicher, Wójs Ewelina, Leśniak Piotr, Krystian Hybel oraz Artur Leśniara.

Nagrodziliśmy was za udział w zawodach sportowych oraz klasy trzecie miały możliwość odebrać świadectwa klasyfikacyjne potwierdzające ukończenie kursów dodatkowych. Klasy III przygotowały uroczystą akademię  specjalnie na tą okazję. Gratulujemy wam wszystkim i życzymy udanych wakacji!